Яготинсько-Згурівське благочиння > Події > Служіння. Новини > 29.03.12. Четвер. Яготин. Високопреосвященніший Серафим, архієпископ Яготинський, відвідав засідання Яготинської міської ради, на якому представники «Київського патріархату» провокували депутатів та духовенство УПЦ

29.03.12. Четвер. Яготин. Високопреосвященніший Серафим, архієпископ Яготинський, відвідав засідання Яготинської міської ради, на якому представники «Київського патріархату» провокували депутатів та духовенство УПЦ

31 03 2012

Високопреосвященніший Серафим, архієпископ Яготинський, відвідав відкрите засідання Яготинської міської ради. Метою приїзду владики було вивчення ситуації, яка склалася довкола недобудованої споруди Свято-Троїцького собору міста Яготина. Рішенням Київської обласної ради недобудова була передана територіальній громаді міста. Представники «Київського патріархату» намагаються вплинути на владу, використовуючи  методи наклепу та залякування.Не зважаючи на те, що питання про передачу собору одній із релігійних конфесій не стояло, представники всеукраїнського об’єднання «Свобода» та радикально настроєні представники «Київського патріархату», котрі у своїй більшості приїхали із інших міст, намагалися спровокувати конфлікт між владою, місцевими жителями та духовенством УПЦ. Їхні деструктивні дії примусили головуючого оголосити перерву для врегулювання конфлікту.

Оцінюючи дії цих людей, важко говорити про їх релігійність, оскільки вони не проявляли до присутніх навіть поваги та елементарної культури. Справжні християни мають перебувати у любові та взаємотерпінні.

Проте даний факт ще раз показав істинне обличчя політичної структури, котра називає себе «Київським патріархатом», оскільки в усіх релігійних питаннях різного рівня перш за все стоять радикальні політичні організації, духовність яких кожна здорово мисляча людина поставить під питання. Тому цілком логічним є питання: «Невже це Церква?». Відповідь однозначна. Такі дії даних політичних організацій вже є закономірною позицією «УПЦ КП» у вирішенні подібних питань. Таким шляхом вже захоплено десятки храмів УПЦ на Заході України.

Дані дії ведуть не до консолідації суспільства, утворення сильної нації та подолання розколу в українському Православ’ї, а навпаки вносять у народ розрізненість та смуту, внаслідок наклепів та провокаційних гасел. Даний вчинок «віруючих» «УПЦ КП» спонукав жителів Яготина до міжконфесійної ворожнечі та роздробленості суспільства.

Духовенство та віруючі Української Православної Церкви підносять молитви за всіх християн, особливо за наших братів, котрі зараз перебувають у розколі, будучи поза спасительним ковчегом Церкви Христовї. Ми просимо у Бога подолання розколу та миру для нашого народу.

Google Buzz Vkontakte Facebook Twitter Мой мир Livejournal SEO Community Ваау! News2.ru Korica SMI2 Google Bookmarks Digg I.ua Закладки Yandex Linkstore Myscoop Ru-marks Webmarks Ruspace Web-zakladka Zakladok.net Reddit delicious Technorati Slashdot Yahoo My Web БобрДобр.ru Memori.ru МоёМесто.ru Mister Wong